Randevu Talebi için lütfen aşağıdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz
Detaylı Bilgi için "0212 215 53 43" numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Online Randevu

Kılcal Varis Tedavisi

Beğen
01.07.2015
Atardamar ve toplardamar arasındaki köprü görevini üstlenen kılcal damar üzerinde zamanla nedeni bilinmeyen şekilde genişlemeler görülür. Bilindiği gibi bu damarlar oldukça hassas yapıda ve gözle görülemeyecek ölçüde ufak bir yapıda dikkati çekerler. Öyle ki, bu gözle görülmeyen ve ufak yapıdaki damarlar zamanla bireylerde yakınmalara sebebiyet vererek dışarıdan da belli olmaya başlarlar.

Kılcal Varis TedavisiTıpta damar çatlağı olarak bilinen bu rahatsızlık, bacaklar üzerinde kramp ve sızlanma gibi etkilerle kendisini belli eder. Bir de estetik kaygı var tabii. Bacaklar üzerinde beliren morarmalar çoğu zaman bireyi sıkıntıya sokabiliyor. Gelişen tıbbi ve teknolojik donanımlarla artık bu tip varislerin de doktorunuz tarafından belirlenen seanslar ile tedavisi mümkün!

Korkmanıza gerek yok. Kılcal varislerin tedavisi, diğer varislerin tedavisine göre çok daha kolay. Geliştirilen "Radyo Frekans Tekniği" ile tedavi süreciniz hız kazanıyor.

Radyo Frekans Tekniği ile çatlamış olan bölgeye oldukça ince bir iğne dokundurularak radyo dalgaları veriliyor. Böylelikle varisli olan kılcal damarlar ısıtılarak yok ediliyor.

Oldukça kalıcı bir tedavi tekniği olduğunu hatırlatmakta yarar görmekteyiz. En çok merak edilen konu ise bu tedavinin seans sonrasında bacak üzerinde leke bırakıp bırakmadığı… Uygulanan bölgede ufak kırmızılıklar oluşuyor, kısa zaman içerisinde gün geçtikçe azalarak kayboluyor.

Kılcal damar varisi, lazer tekniğiyle de tedavi edilebilir...

Varisli bölgeye ışık verilerek damarın yakılması sağlanır. Yakılan damar, vücut tarafından emilim gösterir. Seanslar kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

Varis çeşitleri ve tedavi yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Geri
  • Paylaş
  • Varis Facebook
  • Varis Twitter
  • Varis Linkedin
  • Varis Google
Blog Ara
Etiketler
varis varis tedavi varis tedavisi varis hastalığı iğneli varis tedavisi skleroterapi tedavi kürşat bozkurt skleroterapi tedavisi köpüklü varis tedavisi varis varis tedavi varis tedavisi varis hastalığı kılcal damar çatlaması bacaktaki kılcal damarlar lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt varis varis neden oluşur varis tedavisi varis tedavi varis hastası varis hastalığı lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt varis varis tedavisi varis tedavi varis tedavi yöntemleri varis hastalığı varis neden oluşur lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt varis tedavisi fiyatları 2018 varis tedavisi fiyatları varis tedavisi varis tedavi varis hastalığı varis muayene fiyatları varis ameliyatı fiyatları varis tedavisinde sgk kürşat bozkurt varis varis tedavisi varis tedavi varis tedavi seçenekleri köpüklü varis tedavisi skleroterapi tedavisi iğne tedavisi lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt sgk varis tedavisini karşılıyor mu varis ameliyatı sgk sgk ile varis muayene varis tedavisinde sgk varis özel sigorta varis varis tedavi varis tedavisi varis dereceleri varis tedavi yöntemleri kürşat bozkurt kılcal damar çatlaması kılcal damar çatlağı tedavisi varis varis tedavisi varis tedavi varis tedavi öncesi varis tedavi sonrası varis hastalığı kürşat bozkurt endovenöz lazer ablasyon varis varis tedavisi varis hastalığı kılcal varis tedavisi kürşat bozkurt ameliyatsız varis