Randevu Talebi için lütfen aşağıdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz
Detaylı Bilgi için "0212 215 53 43" numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Online Randevu

Köpükle Varis Tedavisi

Beğen
13.07.2015

Köpükle Varis Tedavisi Nasıl Yapılmaktadır?

Köpükle Varis Tedavisi - Varis.NETCerrahi bir işlem yapılmadan gerçekleştirilen "Köpükle Varis Tedavisi" günümüzde oldukça tercih edilen yöntemlerdendir. Varis sorunu yaşayan hastaların bu yöntemi tercih etmesinin en büyük sebebi, varisi neredeyse tamamen yok edebilecek düzeyde bir teknik olmasıdır.

Skleroterapi
yönteminin bir üst aşaması olarak kabul edilebilir. Bu tekniğin uygulandığı hastalar, birkaç dakika sonrasında evlerine rahatlıkla yürüyerek gidebilirler.

Genel anestezideki gibi herhangi bir narkoz ya da uyuşturma tekniğine yer verilmemektedir.

Köpükle Varis Tedavisi Nasıl Uygulanıyor?

Aynı Skleroterapi tekniğindeki gibi ilaç, köpürtülerek damar içine enjekte ediliyor. Tedavi süresince kullanılan ilaç miktarı da diğer tedavi yöntemine göre daha az miktardadır. Az miktar ilaçla daha fazla damarın tedavi edilmesi amaçlanır. Gerçekleştirilen işlem sonrasında hafif ağrı ve şişlik hissedilebilir. Zaman zaman morlukların ya da kırmızılıkların oluşması olası bir durumdur.

Bilindiği gibi, varislerin boyutu ve yaygınlığı kişiden kişiye göre değişmektedir. Yoğunluğu fazla olan varislerde tedavinin tek seansta bitmesi beklenmemelidir.

Köpükle Varis Tedavisinin Maliyeti Ne Kadardır?

İnsanlar tarafından düşünülen şöyle bir algı var. Gerçekleştirilen her bir ayrı seansın sürekli ücret alınması için yapıldığı düşünülüyor. Unutmayın bu tedavi için öngörülen ücret, varisinizin boyutu ve yaygınlığına göre değişiklik göstermektedir. Dilerseniz bizlere ulaşarak ya da muayene olarak ücretler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Geri
  • Paylaş
  • Varis Facebook
  • Varis Twitter
  • Varis Linkedin
  • Varis Google
Blog Ara
Etiketler
varis varis tedavi varis tedavisi varis hastalığı iğneli varis tedavisi skleroterapi tedavi kürşat bozkurt skleroterapi tedavisi köpüklü varis tedavisi varis varis tedavi varis tedavisi varis hastalığı kılcal damar çatlaması bacaktaki kılcal damarlar lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt varis varis neden oluşur varis tedavisi varis tedavi varis hastası varis hastalığı lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt varis varis tedavisi varis tedavi varis tedavi yöntemleri varis hastalığı varis neden oluşur lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt varis tedavisi fiyatları 2018 varis tedavisi fiyatları varis tedavisi varis tedavi varis hastalığı varis muayene fiyatları varis ameliyatı fiyatları varis tedavisinde sgk kürşat bozkurt varis varis tedavisi varis tedavi varis tedavi seçenekleri köpüklü varis tedavisi skleroterapi tedavisi iğne tedavisi lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt sgk varis tedavisini karşılıyor mu varis ameliyatı sgk sgk ile varis muayene varis tedavisinde sgk varis özel sigorta varis varis tedavi varis tedavisi varis dereceleri varis tedavi yöntemleri kürşat bozkurt kılcal damar çatlaması kılcal damar çatlağı tedavisi varis varis tedavisi varis tedavi varis tedavi öncesi varis tedavi sonrası varis hastalığı kürşat bozkurt endovenöz lazer ablasyon varis varis tedavisi varis hastalığı kılcal varis tedavisi kürşat bozkurt ameliyatsız varis