Randevu Talebi için lütfen aşağıdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz
Detaylı Bilgi için "0212 215 53 43" numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Online Randevu

Lazerle Varis Tedavi Ücretleri

Beğen
14.03.2017
Varis problemi yaşayan hastaların pek çoğunun aklına takılanlardan bir tanesi lazerle varis ücreti ne kadar? Sorusudur. Varis hastalıklarının tedavi ücretleri, hastadan hastaya değişiklik gösterebileceği gibi diğer pek çok faktöre göre değişiklik gösterebilir. Varislerin boyutu, yaygınlığı ve oluşum gösterdiği bölge, varisin tipi, kullanılacak tıbbi aletler ve teknoloji gibi etmenler tedavi ücretlerine etki eder.

Varis Tedavi Ücretleri - VarisNET Varis tedavi ücretleri muayene esnasında varis doktoru tarafından paylaşılacaktır. Ücret dengesine etki eden konuları ayrı başlıklar halinde incelemek gerekirse;

Varis Hastalığının Boyutu, Yaygınlığı ve Oluşum Gösterdiği Bölge
Varis hastalığının yaygınlığı lazerle varis tedavi ücreti belirlemede önemlidir. Lazerle varis tedavisi ücreti belirlenirken ele alınan en önemli etkendir. Çünkü hastada oluşan varis yaygınlığı az olabildiği gibi çok da olabilmektedir. Bir bacak üzerinde oluşan varis dar alanda ise daha az bir rakam ödenirken, her iki bacakta meydana gelen ve ilerlemiş olan varis hastalığı durumda ise fiyatlar yükselebilmektedir.

Varis Tipi
Kılcal, orta ve kalın varislerin takip ve tedavileri birbirlerinden çok farklıdır. Daha geniş damarların tedavisi daha uzun sürebildiği gibi tedavisi de zorlaşmaktadır. Dolayısıyla varislerin yaygınlığına göre değişim gösteren fiyat boyutundan dolayı da değişebilir.

Kullanılacak Tıbbi Aletler ve Teknoloji
Varis hastalığında
tercih edilen tıbbi aletler ve teknoloji lazerle varis tedavi ücreti belirlemede önemlidir. Tedaviye karar verildiğinde damarın uzunluğu, genişliği gibi durumlara göre lazer ya da radyo frekans teknolojileri tercih edilebilir. Bunun yanı sıra köpük ve skleroterapi gibi diğer yöntemlerin kullanımına da ihtiyaç duyulabilir. Hekiminiz size en doğru bilgiyi verecektir.

Lazerle varis tedavi ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Prof. Dr. Kürşat Bozkurt ile iletişime geçebilir, yaşadığınız tüm sıkıntıları geride bırakabilirsiniz.


Varis Neden Oluşur? Varis Belirtileri Nelerdir? Varis Tedavi Yöntemleri Nelerdir? Lazerle Varis Tedavisi Sonrası Nelere Dikkat Etmeli? Varis Ameliyatı Sonrası Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Geri
  • Paylaş
  • Varis Facebook
  • Varis Twitter
  • Varis Linkedin
  • Varis Google
Blog Ara
Etiketler
sgk varis tedavisini karşılıyor mu varis ameliyatı sgk sgk ile varis muayene varis tedavisinde sgk varis özel sigorta varis varis tedavi varis tedavisi varis dereceleri varis tedavi yöntemleri kürşat bozkurt kılcal damar çatlaması kılcal damar çatlağı tedavisi varis varis tedavisi varis tedavi varis tedavi öncesi varis tedavi sonrası varis hastalığı kürşat bozkurt endovenöz lazer ablasyon varis varis tedavisi varis hastalığı kılcal varis tedavisi kürşat bozkurt ameliyatsız varis varis birinci derece varis varis dereceleri varis tedavisi lazerle varis tedavisi varis hastalığı varis tedavi varis derecesi kürşat bozkurt varis varis tedavi varis tedavisi varis hastalığı ameliyatsız varis ameliyatsız varis tedavisi varis tedavi yöntemleri varis tedavi yönteminin avantajları kürşat bozkurt varis tedavi seçenekleri varis varis tedavi varis tedavisi en iyi varis tedavisi varis problemi varis hastalığı varis dereceleri ameliyatsız varis tedavisi lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt skleroterapi varis varis hastalığı varis tedavisi varis nedir varis nasıl belli olur varis başlangıcı varis belirtileri hamilelikte varis varis belirtisi kürşat bozkurt varis riski varis varis tedavisi varis hastalığı varis tedavi kürşat bozkurt şişli varis kliniği varis kliniği varis sorunu ameliyatsız varis tedavisi lazerle varis tedavisi varis varis nedir lazerle varis tedavisi lazerle varis tedavi ücretleri kürşat bozkurt varis tipi varis hastalığı varis problemi varis hastaları