Randevu Talebi için lütfen aşağıdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz
Detaylı Bilgi için "0212 215 53 43" numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Online Randevu

Varis Tedavisine Hangi Doktor Bakar?

Beğen
17.10.2016
Bacaktaki varis için hangi bölüme gidilir veya "varis için hangi doktora gidilir" gibi sorular pek çok kişide merak konusu… Varis, en çok bacaklarda kendini gösteren bir rahatsızlıktır. Uzun süre ayakta vakit geçirenlerde ya da sürekli oturanlarda karşılaşılan varis, tedavi edilmedikçe her geçen gün daha da zorluk çekilmesine neden olmaktadır. Artan problemlerle kişi, gideceği doktor konusunda kararsızlık yaşar ve her yeni gün varis tedavisine hangi doktor bakar gibi sorularla farklı branşlara gider.

Varis TedavisiAyak damarlarında meydana gelen morluklarla ve çekilmez problemlerle kendini belli eden varis hastalığı ile uygun doktoru bulma süreci başlar. Çoğunlukla ayak damarlarında oluşan bir rahatsızlık olması sebebiyle varis hastalığı olan bireyler, mutlaka Kalp Damar Cerrahisi uzmanı tarafından tedavi edilmelidir. Varis hastalığı ile mücadele eden kişiler yanlış pek çok bölüme giderek tedavi süreçlerinde sıkıntı yaşamaktadırlar.

Eğer varis hastalığı yaşıyorsanız en yakın sürede Kalp Damar Cerrahisi uzmanına görünerek tanı ve tedavi süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avrupa Yakası, Şişli’de bulunan en son teknolojideki varis merkezimiz, Prof. Dr. Kürşat Bozkurt’un önderliğinde sizler için en uygun varis tedavi haritasını çıkarmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Varis Neden Oluşur? Varis Belirtileri Nelerdir? Varis Tedavi Yöntemleri Nelerdir? Lazerle Varis Tedavisi Sonrası Nelere Dikkat Etmeli? Varis Ameliyatı Sonrası Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Geri
  • Paylaş
  • Varis Facebook
  • Varis Twitter
  • Varis Linkedin
  • Varis Google
Blog Ara
Etiketler
sgk varis tedavisini karşılıyor mu varis ameliyatı sgk sgk ile varis muayene varis tedavisinde sgk varis özel sigorta varis varis tedavi varis tedavisi varis dereceleri varis tedavi yöntemleri kürşat bozkurt kılcal damar çatlaması kılcal damar çatlağı tedavisi varis varis tedavisi varis tedavi varis tedavi öncesi varis tedavi sonrası varis hastalığı kürşat bozkurt endovenöz lazer ablasyon varis varis tedavisi varis hastalığı kılcal varis tedavisi kürşat bozkurt ameliyatsız varis varis birinci derece varis varis dereceleri varis tedavisi lazerle varis tedavisi varis hastalığı varis tedavi varis derecesi kürşat bozkurt varis varis tedavi varis tedavisi varis hastalığı ameliyatsız varis ameliyatsız varis tedavisi varis tedavi yöntemleri varis tedavi yönteminin avantajları kürşat bozkurt varis tedavi seçenekleri varis varis tedavi varis tedavisi en iyi varis tedavisi varis problemi varis hastalığı varis dereceleri ameliyatsız varis tedavisi lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt skleroterapi varis varis hastalığı varis tedavisi varis nedir varis nasıl belli olur varis başlangıcı varis belirtileri hamilelikte varis varis belirtisi kürşat bozkurt varis riski varis varis tedavisi varis hastalığı varis tedavi kürşat bozkurt şişli varis kliniği varis kliniği varis sorunu ameliyatsız varis tedavisi lazerle varis tedavisi varis varis nedir lazerle varis tedavisi lazerle varis tedavi ücretleri kürşat bozkurt varis tipi varis hastalığı varis problemi varis hastaları