Randevu Talebi için lütfen aşağıdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz
Detaylı Bilgi için "0212 215 53 43" numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Online Randevu

Varis Tedavisine Hangi Doktor Bakar?

Beğen
17.10.2016
Bacaktaki varis için hangi bölüme gidilir veya "varis için hangi doktora gidilir" gibi sorular pek çok kişide merak konusu… Varis, en çok bacaklarda kendini gösteren bir rahatsızlıktır. Uzun süre ayakta vakit geçirenlerde ya da sürekli oturanlarda karşılaşılan varis, tedavi edilmedikçe her geçen gün daha da zorluk çekilmesine neden olmaktadır. Artan problemlerle kişi, gideceği doktor konusunda kararsızlık yaşar ve her yeni gün varis tedavisine hangi doktor bakar gibi sorularla farklı branşlara gider.

Varis TedavisiAyak damarlarında meydana gelen morluklarla ve çekilmez problemlerle kendini belli eden varis hastalığı ile uygun doktoru bulma süreci başlar. Çoğunlukla ayak damarlarında oluşan bir rahatsızlık olması sebebiyle varis hastalığı olan bireyler, mutlaka Kalp Damar Cerrahisi uzmanı tarafından tedavi edilmelidir. Varis hastalığı ile mücadele eden kişiler yanlış pek çok bölüme giderek tedavi süreçlerinde sıkıntı yaşamaktadırlar.

Eğer varis hastalığı yaşıyorsanız en yakın sürede Kalp Damar Cerrahisi uzmanına görünerek tanı ve tedavi süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avrupa Yakası, Şişli’de bulunan en son teknolojideki varis merkezimiz, Prof. Dr. Kürşat Bozkurt’un önderliğinde sizler için en uygun varis tedavi haritasını çıkarmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Varis Neden Oluşur? Varis Belirtileri Nelerdir? Varis Tedavi Yöntemleri Nelerdir? Lazerle Varis Tedavisi Sonrası Nelere Dikkat Etmeli? Varis Ameliyatı Sonrası Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Geri
  • Paylaş
  • Varis Facebook
  • Varis Twitter
  • Varis Linkedin
  • Varis Google
Blog Ara
Etiketler
varis varis tedavi varis tedavisi varis hastalığı iğneli varis tedavisi skleroterapi tedavi kürşat bozkurt skleroterapi tedavisi köpüklü varis tedavisi varis varis tedavi varis tedavisi varis hastalığı kılcal damar çatlaması bacaktaki kılcal damarlar lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt varis varis neden oluşur varis tedavisi varis tedavi varis hastası varis hastalığı lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt varis varis tedavisi varis tedavi varis tedavi yöntemleri varis hastalığı varis neden oluşur lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt varis tedavisi fiyatları 2018 varis tedavisi fiyatları varis tedavisi varis tedavi varis hastalığı varis muayene fiyatları varis ameliyatı fiyatları varis tedavisinde sgk kürşat bozkurt varis varis tedavisi varis tedavi varis tedavi seçenekleri köpüklü varis tedavisi skleroterapi tedavisi iğne tedavisi lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt sgk varis tedavisini karşılıyor mu varis ameliyatı sgk sgk ile varis muayene varis tedavisinde sgk varis özel sigorta varis varis tedavi varis tedavisi varis dereceleri varis tedavi yöntemleri kürşat bozkurt kılcal damar çatlaması kılcal damar çatlağı tedavisi varis varis tedavisi varis tedavi varis tedavi öncesi varis tedavi sonrası varis hastalığı kürşat bozkurt endovenöz lazer ablasyon varis varis tedavisi varis hastalığı kılcal varis tedavisi kürşat bozkurt ameliyatsız varis