Randevu Talebi için lütfen aşağıdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz
Detaylı Bilgi için "0212 215 53 43" numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Online Randevu

Varis’i Önemseyin, Kalbinizden Olmayın!

Beğen
08.06.2015
Fazla kilolara sahip bireylerde ve ilerleyen yaş dönemlerinde ortaya çıkan varis problemi, günden güne artan bir rahatsızlıktır. Toplardamarların genişlemesiyle kendisini hissettiren varis, ayaklarınızda yaşadığınız Varis'i Önemseyin, Kalbinizden Olmayınşişlik, ağrı ve sızı gibi problemleri de beraberinde getirerek yaşam kalitenizi düşürür. Beraberinde birçok ciddi sorunlara da yol açabilir. Mevcut olan şişlik kalbi de zaman içerisinde yorar.
Toplardamar içerisinde oluşan pıhtılaşma, yer yer kopabilir, kan akımına kapılarak kalbin sağ kısmından akciğer yörüngesine ulaşır. Bu kısımda da damar tıkanıklıkları meydana getirebilir. Bu tabloyu yaşayan hastalarda ağrılar ve nefes almada güçlükler görülür. Bu açıdan varis’in evresi önem taşır. Her rahatsızlıkta olduğu gibi varis’te de yaşadığınız problemlerde hemen hekiminize başvurunuz. Hekiminiz tarafından belirlenen basit tedavi teknikleriyle sorunlarınız ortadan kalkar.

Varis’ten korunun…
 • Uzun süre hareketsiz bir şekilde oturmanız zararlıdır.
 • Ayaklarınız yattığınız zamanlarda daima vücudunza oranla üstte olsun. Basıncı azaltın.
 • Düzenli egzersizlere yönelin.
 • Kilo almamaya özen gösterin.
 • Tükettiğiniz tuz miktarını azaltın.
 • Yaz mevsiminde güneş yanıklarına dikkat edin. Çok güneşte kalmamaya özen gösterin.
Geri
 • Paylaş
 • Varis Facebook
 • Varis Twitter
 • Varis Linkedin
 • Varis Google
Blog Ara
Etiketler
varis varis tedavi varis tedavisi varis hastalığı iğneli varis tedavisi skleroterapi tedavi kürşat bozkurt skleroterapi tedavisi köpüklü varis tedavisi varis varis tedavi varis tedavisi varis hastalığı kılcal damar çatlaması bacaktaki kılcal damarlar lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt varis varis neden oluşur varis tedavisi varis tedavi varis hastası varis hastalığı lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt varis varis tedavisi varis tedavi varis tedavi yöntemleri varis hastalığı varis neden oluşur lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt varis tedavisi fiyatları 2018 varis tedavisi fiyatları varis tedavisi varis tedavi varis hastalığı varis muayene fiyatları varis ameliyatı fiyatları varis tedavisinde sgk kürşat bozkurt varis varis tedavisi varis tedavi varis tedavi seçenekleri köpüklü varis tedavisi skleroterapi tedavisi iğne tedavisi lazerle varis tedavisi kürşat bozkurt sgk varis tedavisini karşılıyor mu varis ameliyatı sgk sgk ile varis muayene varis tedavisinde sgk varis özel sigorta varis varis tedavi varis tedavisi varis dereceleri varis tedavi yöntemleri kürşat bozkurt kılcal damar çatlaması kılcal damar çatlağı tedavisi varis varis tedavisi varis tedavi varis tedavi öncesi varis tedavi sonrası varis hastalığı kürşat bozkurt endovenöz lazer ablasyon varis varis tedavisi varis hastalığı kılcal varis tedavisi kürşat bozkurt ameliyatsız varis